Poďakovanie mestu Prievidza

Dňa 26.04.2019 TJ SOKOL Prievidza organizoval 6. ročník turnaja s názvom O pohár primátorky mesta Prievidza - Krajský pohár mini žiakov družstiev v jude za účasti 5 družstiev z Trenčianskeho a Žilinského samosprávneho kraja. Toto podujatie sa konalo aj vďaka finančnému príspevku mesta Prievidza vo výške 150,- Eur, za čo im klub ďakuje. Uvedené podujatie sa konalo v priateľskej, tréningovej atmosfére, nakoľko bol určený predovšetkým začínajúcim džudistom. V tomto prípade neboli dôležité výsledky ale predovšetkým skúsenosti. Za TJ SOKOL Prievidza štartovali až 3 šesť členné družstvá najmä z radov nováčikov:

1. miesto - JC ZŤS Martin
2. miesto - TJ SOKOL Prievidza
3. miesto - JC Sparta Považská Bystrica
4. miesto TJ SOKOL Prievidza
5. miesto - TJ Sokol Prievidza

V Prievidzi dňa 27.04.2019
Dňa 27.04.2018 sa uskutočnil v priestoroch sokolovne Krajský pohár mini žiakov družstiev v jude pod názvom O pohár primátorky mesta Prievidza za účasti 7 družstiev z Trenčianského a Žilinského samosprávneho kraja. Toto podujatie sa konalo aj vďaka finančnému príspevku mesta Prievidza vo výške 200,- Eur, za čo im klub ďakuje. Uvedené podujatie sa konalo za účasti predstaviteľov mesta Prievidza a to predsedu komisie športu p. Bucáka a predsedu VVO č.1 p. Uríka. Výsledné poradie družstiev:

2. miesto - JC Mladosť Žilina
3. miesto - JC Sokol Vrútky
4. miesto - Judo San Kysúcke nové Mesto
6. miesto - AC Uniza Žilina
7. miesto - JC Sparta Považská Bystrica

V Prievidzi dňa 02.05.2018.
TJ SOKOL Prievidza, získal v roku 2018 z rozpočtu mesta Prievidza dotáciu vo výške 2700 € na krytie celoročných nákladov spojených s prepravou, prenájmom priestorov, prevádzkové náklady, materiálové vybavenie, štartovné, ceny, medaile a športové trofeje.Za poskytnutie tejto dotácie, ktorá nám pomohla realizovať kvalitnú pravidelnú športovú činnosť srdečne ďakujeme! Finančné prostriedky vo výške 2126,79 € boli použité na náklady spojené s prepravou na turnaje v Českej republike - Raškovice, Martine - Majstrovstvá kraja, Rimavskej Sobote - Liga dorastu, Zvolene - Majstrovstvá SR, Splite - Adriatic Judo cup Split a sústredenie - Turecko. Ďalej boli použité finančné prostriedky na úhradu prevádzkových nákladov vo výške 480,- €, na medaile vo výške 48,60 € a na materiálové vybavenie vo výške 46,60 €.